Mleko dla dzieci jest niezbędna podczas okresu dojrzewania. Dziecko prędzej czy też później będzie musiało rozstać się z mlekiem mamy, a wtedy czas na mleko modyfikowane, które jest idealnie zbalansowane i zawiera liczne witaminy oraz minerały, które na pewno przydadzą się w diecie dziecka. Mleko bebiko pro plus 3 to doskonała propozycja dla dzieci, która została wzbogacona o liczne składniki odżywcze oraz minerały, które wspierają rozwój dziecka. Co można znaleźć w składzie? Warto się o tym przekonać.

Mleko bebiko pro plus 3- skład mleka dla dzieci

Mleko bebiko pro plus 3 jest dedykowane dla dzieci od 12 miesiąca życia. Jest to propozycja, która jest pełna drogocennych składników. Po pierwsze mleko jest bogatym źródłem wapnia oraz witaminy D, która jest niezbędna dla silnego układu mięśniowego. Jest to produkt, który idealnie nada się dla dzieci będących w trakcie okresu dojrzewania. Mleko prócz wapnia ma także kwas ALA, który jest obecny w wielu produktach dedykowanych dla dzieci. Prócz tego warto również wiedzieć, że mleko jest bogate także w jod oraz formułę GOS/FOS. Bogaty skład jest dobry dla rozwoju licznych układów w ciele dziecka. Mleko jest również przetestowane jakościowo.

Bebiko pro plus 3- dawkowanie mleka

bebiko pro plus 3 (duży wybór na stronie www.bee.pl) to mleko, które można na rynku znaleźć w dość sporym opakowaniu. Jednak należy pamiętać, że dziennie dziecko powinno spożyć jedynie określoną ilość mleka. Zaleca się podanie dawki 200 ml mleka dziecku dziennie. Jest to dawka, która pozwala na zaspokojenie zapotrzebowania na wszystkie niezbędne składniki w ciele dziecka. Warto również wiedzieć, że mleko zawiera mieszankę GOS/FOS. Jest to mieszanka, która wzbogaca organizm o zawartość błonnika, którego często w diecie dziecka jest za mało. Warto zaufać specjalistom od żywienia oraz nauce i postawić na specjalistyczne żywienie od bebiko. Jest to sposób na prawidłowy rozwój dziecka oraz dostarczanie wszystkich niezbędnych składników w formie codziennej diety. Bebiko pro plus 3 to dobry wybór dla dziecka.